TÁTOVÉ & SYNOVÉ – původní

Spolek tátů a jejich skvělých synů

Ahoj, vítáme vás na stránkách správných chlapů

Tátové a synové, z.s. je spolek tátů a jejich skvělých synů (nezisková organizace), který si za svůj cíl zvolil osvětu pravého mužství, výchovu dnešních kluků a probuzení jejich tátů. Věříme tomu, že dobrého muže vychová zase jen muž. V dnešní době, kdy z rodin ve velkém mizí mužské vzory – tátové, dědové, strýcové, kvalitní trenéři, kmotři nebo mentoři, je stále těžší a těžší vychovat z kluka a puberťáka dobrého muže.

Otec a syn – rezonující téma dnešní doby

Tátové a synové. Nabízíme vám aktivity a společenství mužů a kluků, kteří mají podobné zájmy, řeší stejné problémy a životní situace. Pár správných chlapů může pro každého z nás znamenat hodně. Přátelství, pomocnou ruku a kámoše pro vaše syny. Ozvěte se nám a přidejte se.

Skupina dospívajících mužů s batohy kráčející po horské cestě. Na obzoru jsou horské vrcholky, obloha je modrá a částečně zatažená. Mají před sebou ještě dlouhou cestu.
Chlapecký klub

Goodmani je sportovně-turistický klub, zaměřený ryze na chlapeckou komunitu od 11 do 18 let (pubertální věk). Kluky od jejich přechodu z dítěte na puberťáka měníme zajímavými aktivitami ve skutečné muže. V dobré muže. Goodmany. V pravidelných aktivitách a víkendových akcích trénujeme kluky atraktivním způsobem v různých životních aktivitách, které jim pomáhají překonat problémy s pohybem, překonáním strachu z neznáma, učíme je řemeslnické dovednosti či pobytu v přírodě.

Je jasná noc, nebe je plné hvězd. Oheň hoří a dospívající kluci poslouchají vyprávění svých otců.
Společenství mužů

Jsme parta skvělých a pohodových chlapů – tátů, kteří na sobě makají a směřují po celoživotní cestě k pravému mužství. Víme, že dnešní moderní a uspěchaná doba potřebuje skvělé kluky, chlapy a dobré muže jako sůl. Podporujeme se navzájem, vymýšlíme společné aktivity, jsme si oporou. Staráme se a vychováváme společně své syny tak, aby svou sílu a budoucí moc zodpovědně použili tak, aby za nimi nezůstávalo jen bezcenné kamení.

Good Man Road - Cesta Dobrého muže
Good Man Road

Postupnými kroky se kluci naučí si vážit sebe sama a vzájemného přátelství. Učíme je přemoci strach z neznáma. Pomůžeme jim otestovat si a nalézt v bezpečném prostředí svou sílu a v rámci výcviku se bezpečně poprat. V mužském kruhu je naučíme držet slovo a stát si za svým. Ukážeme jim sílu přátelství.

Goodmani - organizujeme pravidelné víkendové a vícetýdenní akce
Pravidelné akce

Po celý rok organizujeme pravidelné víkendové a vícetýdenní akce, na kterých se tátové a synové potkávají, získávají nová přátelství, vzájemně se od sebe učí a trénují ve svých živostních disciplínách. Na akcích často tátové a jejich synové vystupují ze své komfortní zóny a zjišťují své limity. Muži organizují akce pro muže. Přecházíme hory, jezdíme v terénních autech, spíme pod širákem, smykujeme na ledu, řveme z plných plic a bezpečně se rveme. Prostě děláme to, co by měl dělat každý kluk a muž.

Články z našeho blogu

Prozkoumejte všechny naše pořádané akce